25 listopada, 2021

Bramy pneumatyczne: alternatywa dla klasycznych nośników reklamowych

Specyfika branży reklamowej opiera się na jej dynamicznym rozwoju. Klienci korzystający z usług firm oferujących różnego rodzaju nośniki reklamy mają w związku z tym coraz więcej oczekiwań odnośnie tego, co wybierają w celach promocyjnych. Bez wątpienia, alternatywą dla klasycznych pomysłów są bramy pneumatyczne. Wykorzystywane są na wydarzeniach sportowych, aczkolwiek z powodzeniem mogą być też użyte na innych eventach.

Idealne bramy na eventy sportowe

Bramy pneumatyczne z logo organizatora wydarzenia sportowego są wykonane solidnie wobec czego nawet podczas trudniejszych warunków atmosferycznych sprawdzą się doskonale. Wytrzymała konstrukcja jest również odporna na uszkodzenia mechaniczne. Nadruk jest zrobiony z wykorzystaniem druku sublimacyjnego, a więc grafika będzie przez cały czas estetyczna, zwróci uwagę odbiorców – uczestników danego wydarzenia oraz nie zniekształci się. Producenci bram eventowych dbają o to, by późniejszy montaż nie sprawił problemu obsłudze technicznej. Poza logo firmy na bramie pneumatycznej może znaleźć się ważny przekaz. Zleceniodawcy mogą go podać indywidualnie lub mogą skorzystać ze wskazówek specjalistów od marketingu. Oryginalne nośniki reklamowe dostępne są w różnych rozmiarach, w zależności od oczekiwań klientów. Ich liczba również jest dowolna. Tutaj zazwyczaj czynnikiem decydującym jest charakter wydarzenia.

Bramy pneumatyczne – gdzie jeszcze się sprawdzą?

Poszukujesz niebanalnego elementu, przyciągającego uwagę uczestników organizowanego przez Ciebie wydarzenia? Uniwersalizm bram pneumatycznych pozwala na ich wykorzystanie w wielu opcjach. Na przykład sprawdzą się świetnie jako wejście do kącika dziecięcego na imprezie plenerowej albo jako przejście do strefy gastronomicznej. W zależności od wizji, bramy mogą mieć wtedy formę prostą, łuku albo łamaną. Bramę tego typu możesz także wykorzystać na imprezach w pomieszczeniach zamkniętych. Taki element scenografii zapisze się w świadomości odbiorców. Wydarzenie sportowe, kulturalne albo promocyjne domaga się nietuzinkowej oprawy? Dmuchana brama na pewno zostanie zauważona z daleka, utrwalając w pamięci uczestników wizerunek Twojej firmy. W wersji outdoorowej można w pełni zauważyć jej wszystkie atuty i mieć pewność, że wywoła największe wrażenie.

Bramy pneumatyczne: estetyka i wytrzymałość

Wykorzystując bramę pneumatyczną do zareklamowania własnej firmy, zyskujesz gwarancję, że będzie ona estetyczna. Dlatego dokładnie przemyśl jej rozmiary. Konstrukcja powinna zapewniać swobodne przejście oraz w pełni eksponować logo marki. Wtedy spełni swoją rolę. Dmuchana brama wykorzystywana na: targach, koncertach, imprezach sportowych i plenerowych, czy piknikach to okazałe narzędzie reklamowe.

Sprawdź ofertę producenta Luxpol, by przekonać się, jak wytrzymałe i atrakcyjne wizualnie są bramy pneumatyczne. Zamówienie zostanie zrealizowane sprawnie i dzięki temu wypromujesz swoją działalność. Na stronie https://grupaluxpol.pl/bramy-pneumatyczne udostępniliśmy nasze propozycje. Każda brama startowa zostanie zrobiona zgodnie z Twoimi oczekiwaniami.