21 lutego, 2022

Bramy pneumatyczne, czyli sposób na nie nachalną reklamę marki

Każdy z nas z pewnością kojarzy ogromne, dmuchane bramy, stojące na starcie i mecie większości  wyścigów czy innych wydarzeń sportowych. Czy wiesz, jaką funkcję spełniają takie bramy i gdzie warto je wykorzystać? O tym przeczytasz w poniższym artykule.

Bramy pneumatyczne- na czym polega ich fenomen?

Organizując każde wydarzenie sportowe czy kulturalne, większość z nas poszukuje rozwiązań spektakularnych, które zwrócą uwagę widzów. Takim rozwiązaniem jest między innymi brama pneumatyczna, czyli dmuchana konstrukcja w kształcie kwadratu czy owalu, na której nadrukowane są loga sponsorów imprezy czy nazwy reklamujących się marek. Fenomen bram pneumatycznych polega na tym, że są one wyjątkowo łatwe w zastosowaniu, w montażu i transporcie. Ich rozłożenie zajmuje dosłownie chwilę i ogranicza się właściwie tylko do podpięcia takiej bramy do prądu. To szybki sposób na błyskawiczne stworzenie aranżacji wydarzenia sportowego czy kulturalnego.

Bramy pneumatyczne jako nowoczesna forma reklamy

Wiadomo, że każdej firmie zależy na reklamie. Bez reklamy trudno mówić o dobrym prosperowaniu jakiejkolwiek marki. Bramy pneumatyczne to doskonały sposób na reklamę, która nie będzie irytująca ani nachalna, ale będzie rzucała się w oczy. Stosując bramę pneumatyczną, zyskujemy nie tylko ciekawą scenografię, ale przy okazji także reklamę. Brama ma duże rozmiary, spora jest także przestrzeń nadrukowana nazwą firmy czy jej logo, a więc całość dość mocno rzuca się w oczy. Taka nowoczesna forma reklamy przyciąga klientów i sprawia, że mają oni większe chęci do skorzystania z usług.

Największe atuty bram pneumatycznych

Bramy pneumatyczne są wyjątkowo korzystne w zastosowaniu. Są lekkie, dzięki czemu łatwo przewieziesz je w dowolne miejsce. Są mobilne i nie wymagają wielogodzinnego składania i rozkładania. Jedyne, czego potrzebujesz to źródło zasilania elektrycznego. Do zestawów dołączany jest wentylator, który szybko pompuje bramę. Już w kilka chwil jest gotowa do użycia. Sporą zaletą bramy pneumatycznej jest jej wielkość, a konkretnie powierzchnia, na której możesz zadrukować swoje logo czy nazwę firmy. To z pewnością przyniesie wymierne korzyści. Co więcej, wygląd bramy możesz dowolnie personalizować, co pozwala na dopasowanie projektu do Twoich własnych potrzeb.

Czy bramy pneumatyczne są bezpieczne?

Jak najbardziej, bramy pneumatyczne są bardzo bezpiecznym rozwiązaniem dzięki zastosowaniu stabilnych linek odciągowych. Taka brama stabilnie stoi na miejscu nawet podczas silnego wiatru. Co więcej, brama pneumatyczna może nawet podnosić bezpieczeństwo np. podczas wyścigów sportowych, gdyż jej miękka i doskonale amortyzuje wszelkie ewentualne uderzenia. Bramy pneumatyczne to doskonały sposób na reklamę, podniesienie bezpieczeństwa i stworzenie ciekawej atmosfery podczas każdego wydarzenia sportowego czy kulturalnego.