21 lutego, 2022

Balony lateksowe — kilka pomysłów na nietypowe zastosowania

Balony to jeden z najpopularniejszych i najchętniej używanych elementów wystroju większości organizowanych imprez. Bez względu na to, czy chodzi o urodziny, imieniny, jubileusze, przyjęcia weselne czy imprezy masowe, balony stanowią wręcz znak rozpoznawczy dobrej zabawy. Czy wiesz, jak w ciekawy sposób wykorzystać balony lateksowe?

Baby shower, czyli balony lateksowe na przyjście dziecka

Jednym z ciekawych pomysłów na zastosowanie balonów lateksowych jest wykorzystanie ich do organizacji przyjęcia baby shower. Oczywiście, w zależności od płci dziecka, można wybrać pastelowe odcienie różu bądź błękitu. W ofercie dostępne są balony w kształcie serca, które doskonale nadają się na taką okoliczność.

Wieczór panieński i kawalerski zdobiony balonami

Balony stanowią nieodzowny element hucznego wieczoru panieńskiego czy kawalerskiego. Dzięki możliwości wyboru opcji – metalik, pastel czy crystal – masz możliwość dostosowania balonów do stylu imprezy. Dostępne są także mniej typowe kształty- nie musisz ograniczać się do standardowego owalu, możesz postawić np. na serce. Tego rodzaju balony będą z pewnością ciekawym elementem dekoracyjnym, świetnie nadają się też do wykonywania stylowych, pamiątkowych zdjęć z każdej imprezy.

Zdobione balony na urodziny

Balony lateksowe nie muszą występować w jednym kolorze, mogą być zdobione jednym z dostępnych w bazie wzorów. Dzięki dobraniu wzoru do charakteru imprezy, balonowa dekoracja idealnie wkomponuje się w jej styl, wprowadzając do niej odrobinę świeżości.

Balony lateksowe jako reklama

Balony to nie tylko element wystroju imprezy, ale również doskonały nośnik reklamowy. Mają one swój udział w działaniach biznesowych, stając się elementem identyfikacyjnym danej marki. Jeśli organizujesz np. dni otwarte czy inną tego rodzaju imprezę biznesową, możesz postawić na balony lateksowe na patyczkach, które wręczysz swoim gościom. To miły gest, doskonale przyjmowany przez większość osób. Na balonie, który ma być nośnikiem informacji, możesz umieścić logo swojej firmy, hasło reklamowe bądź dowolny wzór, który w jakikolwiek sposób będzie odpowiadał Twojej działalności i pasował do niej.

Czym cechują się balony lateksowe?

Balony lateksowe, jak sama nazwa wskazuje, produkowane są z najwyższej jakości lateksu, który jest wyjątkowo trwały, wytrzymały i elastyczny. Technologia sitodruku pozwala na uzyskanie najlepszych efektów, żywych kolorów nadruków i doskonałej ich jakości. W ofercie dostępnych jest aż 5 różnych rozmiarów balonów – od 10” do aż 36”. Co ciekawe, w ofercie znajdują się 3 podstawowe wersje balonów – crystal, metalik i pastel, a liczba dostępnych odcieni to ponad 60! Dopasowanie kolorystyki balonów do danej imprezy nie będzie więc stanowiło żadnego problemu.

Czy warto zastosować balony lateksowe?

Z pewnością każdy z nas będzie miał w życiu okazje, by użyć balonów lateksowych. Decydując się na to rozwiązanie, masz pewność, że wybierasz wyjątkową jakość, wytrzymałość i trwałość. Nadruki są wyraziste, pole zadruku wynosi od 10 do 15 cm, a żywa kolorystyka i mnogość dostępnych możliwości sprawi, że z łatwością znajdziesz balony lateksowe odpowiednie dla organizowanej przez Ciebie imprezy towarzyskiej, sportowej czy biznesowej.