22 lipca, 2021

Drukarnia wielkoformatowa, czyli partner nie tylko dla dużych firm

Już samo określenie „drukarnia wielkoformatowa” może sugerować, że realizujemy projekty wyłącznie dla największych klientów i nie przyjmujemy drobniejszych zleceń. Często właściciele małych, rodzinnych firm z góry zakładają, że usługi takich drukarni, jak Grupa Luxpol, nie są dla nich i szukają mniejszych, lokalnych wykonawców nośników reklamy. Zupełnie niesłusznie. W rzeczywistości z usług drukarni wielkoformatowej może skorzystać praktycznie każda firma, która tylko ma zapotrzebowanie na różnego rodzaju materiały reklamowe i wizerunkowe. Przekonujemy o tym w naszym poradniku.

Z jakich usług drukarni wielkoformatowej mogą korzystać małe firmy?

Wybór jest bardzo duży i jesteśmy przekonani, że znajdziesz w naszej ofercie takie rozwiązania, które przydadzą się lub wręcz będą niezbędne do przeprowadzenia kampanii promocyjnej na rzecz Twojej firmy.

Profesjonalna drukarnia wielkoformatowa może dostarczyć mniejszym firmom takie narzędzia marketingowe, jak balony lateksowe i foliowe, roll-upy, banery zewnętrzne, elementy dekoracyjne do biur, flagi reklamowe czy systemy wystawiennicze. Są to produkty, które kojarzymy przede wszystkim z kampaniami dużych firm, natomiast śmiało mogą być one wykorzystywane także przez małe przedsiębiorstwa chcące profesjonalizować swój wizerunek i zdobyć zaufanie klientów – szczególnie tych z wyższej półki.

Nie rezygnuj z jakościowej reklamy niezależnie od rozmiaru Twojego biznesu

Bardzo często jest tak, że właściciele małych, jednoosobowych firm twierdzą, iż:

  • nie stać ich na reklamę,
  • nie potrzebują fizycznych nośników reklamy, ponieważ obsługują klientów wyłącznie online,
  • nie znajdują się w gronie klientów, których obsługą są zainteresowane drukarnie wielkoformatowe.

Żadne z tych przypuszczeń nie znajduje potwierdzenia w rzeczywistości. Nawet bardzo mała firma, która nie zatrudnia pracowników i z ledwością wiąże koniec z końcem, powinna mieć plan rozwoju. W przeciwnym razie szybko zostanie wyprzedzona przez konkurencję i nigdy nie zapewni swojemu właścicielowi niezależności finansowej czy swobody, o jakiej marzy każdy początkujący przedsiębiorca.

Kluczowym elementem rozwoju biznesu jest reklama. Nie da się pozyskiwać coraz więcej klientów (szczególnie tych najcenniejszych) bez promowania swojej firmy, budowania silnej, rozpoznawalnej marki oraz profesjonalizacji jej wizerunku. Niezbędne są tutaj różnego rodzaju nośniki reklamy – nie tylko banery, plakaty czy ulotki, ale chociażby balony lateksowe czy inne drobiazgi, którymi można obdarować klientów (również tych pozyskanych w Internecie).

Pamiętaj

Planując kampanię z wykorzystaniem takich nośników zawsze na pierwszym miejscu stawiaj jakość wykonania, ponieważ ma ona bezpośrednie przełożenie na postrzeganie marki Twojej firmy. Tutaj nie ma miejsca na eksperymenty, dlatego wybierz drukarnię wielkoformatową rekomendowaną przez setki klientów. Postaw na Grupę Luxpol.

Jak złożyć zamówienie w Grupie Luxpol? To bardzo proste!

Pierwszym krokiem jest oczywiście zapoznanie się z naszą ofertą. Ponieważ jest ona bardzo obszerna, to poświęć trochę czasu na sprawdzenie wszystkich produktów i usług opisanych na naszej stronie internetowej. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz coś, co idealnie sprawdzi się w planowanej kampanii reklamowej Twojej firmy.

Masz to, czego szukałeś? Świetnie. Teraz wystarczy już tylko, że się z nami skontaktujesz w wygodnej dla siebie formie. Możesz po prostu napisać maila do działu, który odpowiada za dany obszar naszej działalności lub skorzystać z formularza kontaktowego.

Opisz, czego potrzebujesz, jakie masz oczekiwania względem wielkości zamówienia, jakości wykonania oraz terminu realizacji. W odpowiedzi dostaniesz od nas indywidualną ofertę przygotowaną przez dedykowanego doradcę. Nie korzystamy ze schematów wycen, ponieważ zależy nam na tym, aby każda oferta była idealnie dopasowana zarówno do potrzeb, jak i możliwości finansowych klienta.

Pamiętaj, że złożona propozycja jest niezobowiązująca, nie będziemy Cię dręczyć telefonami i mailami – jeśli uznasz, że wolisz skorzystać z usług innej drukarni wielkoformatowej, to nie ma problemu, może jeszcze kiedyś będziemy mieć okazję do nawiązania współpracy.

Zwróć również uwagę, że pomimo tego, iż jesteśmy drukarnią wielkoformatową ze Śląska (konkretnie z Tychów), to realizujemy zamówienia od klientów z całej Polski, jak również zza granicy. Wspierają nas sprawdzeni dostawcy – DPD (transport krajowy) oraz TNT (transport zagraniczny). Możesz więc wygodnie zamówić np. banery reklamowe bez wychodzenia z biura, a kurier dostarczy Ci je pod same drzwi. To bardzo komfortowe rozwiązanie, które oszczędza mnóstwo czasu.

Jak widzisz drukarnia wielkoformatowa jest partnerem każdego biznesu, który myśli o rozwoju, chce być widoczny i stale dbać o rozpoznawalność w grupie docelowej. Nie ma tutaj znaczenia ani wielkość firmy, ani to ,w jakiej działa ona branży. Każde ambitne przedsiębiorstwo potrzebuje sprawnego, kreatywnego marketingu, a narzędzia do tego zamówisz w Grupie Luxpol.