Jesteś tutaj:

Słupy, worki pneumatyczne

Reklama pneumatyczna​

Słupy i worki pneumatyczne to łatwy i skuteczny sposób na wyeksponowanie barw oraz nazwy Twojej marki lub produktu podczas plenerowego wydarzenia promocyjnego.

Informacje o produkcie

Wymaga 230V
Kompresor w zestawie
Szybki montaż
Wygodna torba transportowa
Rozmiar na życzenie

Jakie zastosowanie mają słupy pneumatyczne?

Pneumatyczny słup reklamowy to wielofunkcyjny nośnik informacji, znajdujący zastosowanie jako dodatek do firmowego stoiska w czasie wydarzenia plenerowego. Dzięki zaawansowanej technologii druku, wyraźnie zaznaczysz nazwę i kolorystykę marki lub produktu i sprawisz że każdy Klient z łatwością trafi do Twojego stoiska.

Słupki reklamowe są wykonane z materiałów najwyższej trwałości tj. tkaniny poliestrowej powlekanej PCV o gramaturze 300 g/m2, dzięki czemu z powodzeniem mogą być stosowane przez długi czas. W terminie już od 3 dni roboczych, wykonujemy nadruki z dowolną grafiką full-color. Dodatkowo, dzięki opcjonalnemu oświetleniu LED, słupy pneumatyczne mogą stanowić skuteczny nośnik reklamowy także po zachodzie słońca.

Przez ostatnie 25 lat dynamicznego rozwoju wypracowaliśmy pozycję wiodącego producenta i dostawcy słupów i worków pneumatycznych. Posiadamy własny, zaawansowany technologicznie park maszynowy, dzięki któremu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na wszelkie potrzeby naszych klientów. Obecnie z naszych rozwiązań korzystają nie tylko największe podmioty gospodarcze w Polsce i na Świecie, ale również wielu klientów indywidualnych.

 

Jaka jest technologia produkcji?

Materiał

tkanina poliestrowa powlekana PCV o gramaturze 300 g/m2

Powierzchnia zadruku

do 100%

Technologia zadruku

druk UV

Kolorystyka zadruku

full colour

Czas realizacji zamówienia

od 3 dni roboczych

W zestawie:

√ kompresor √ komplet linek √ śledzie √ młotek √ torba podróżna √ instrukcja obsługi √ gwarancja

 
Opcjonalnie:

∼ drewniana podstawa ∼ aparat zmierzchowy ∼ oświetlenie LED ∼ obszycie pasa reklamowego rzepami

Sprawdź produkty w naszym sklepie