28 kwietnia, 2021

Balony lateksowe – Strażnicy udanego przyjęcia i skutecznej reklamy

Nie ulega wątpliwości, że balonynieodłącznym elementem większości przyjęć. Nie ma znaczenia, czy mówimy o imprezie urodzinowej organizowanej w domu, o imieninach w restauracji czy o hucznym weselu – balony zawsze stanowią tło dobrej zabawy. Okazuje się jednak, że to nie ich jedyne zastosowanie! Balony lateksowe coraz częściej stanowią bowiem element… kampanii reklamowej. Jeśli zatem jesteś przedsiębiorcą i szukasz możliwości kreatywnej i skutecznej promocji Twojej firmy, trafiłeś w odpowiednie miejsce. W tym artykule przedstawimy Ci podstawowe zalety balonów lateksowych oraz zaprezentujemy ich charakterystykę. Zainteresowany? Wspaniale! W takim razie serdecznie zapraszamy do lektury.

Balony lateksowe jako elementy przyjęcia

Jak zostało wspomniane powyżej, balony lateksowe stanowią nieodłączną część niemal każdej imprezy. Poniżej znajdziesz krótką listę pomysłów, które mogą zainspirować Cię do zorganizowania wspaniałego przyjęcia tematycznego!

  • Walentynki – Choć luty już dawno za nami, Walentynki obchodzimy przecież co roku. Jeśli zatem chcesz zrobić wyjątkową niespodziankę dla swojej drugiej połówki, koniecznie sprawdź naszą ofertę balonów lateksowych w kształcie serca. To także świetny sposób na uatrakcyjnienie rocznicy ślubu lub zaręczyn!
  • Halloween – No dobrze, tegoroczne walentynki faktycznie już przepadły, ale przed nami jeszcze jedna ważna impreza – Halloween! Czy wyobrażasz sobie tego typu imprezę bez strasznych strojów, przerażających akcesoriów i pomarańczowych balonów? My też nie! To właśnie dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – znajdziesz w niej balony lateksowe charakteryzujące się zarówno szeroką gamą kolorystyczną, jak i różnymi rozmiarami.
  • Urodziny – Wspomnieliśmy wyżej, że balony lateksowe są nieodłącznym elementem każdego przyjęcia urodzinowego. Co jednak począć w sytuacji, w której solenizant lub solenizantka ma szczególne wymagania? Załóżmy, że organizujesz urodziny swojej córki, która jest zawziętą miłośniczką Kubusia Puchatka. Przyznaj, że balony nawiązujące do Stumilowego Lasu byłyby czymś wspaniałym!

Nasza drukarnia wielkoformatowa posiada własne studio graficzne, dzięki czemu jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających odbiorców. Dodatkowo naszym klientom oferujemy również bazę standardowych zdobień okolicznościowych, które uświetniły już niejedno przyjęcie!

Reklama przedsiębiorstwa z wykorzystaniem balonów lateksowych

No dobrze – wiesz już w jaki sposób możesz wykorzystać balony lateksowe na imprezie okolicznościowej. Najwyższa pora przejść do drugiej części artykułu, a więc do wskazania możliwości użycia balonów w formie reklamy przedsiębiorstwa.

  • Huczne otwarcie – Jesteś „świeżym” przedsiębiorcą, który dopiero rozkręca swój biznes? Zadbaj o pozytywny wizerunek Twojej firmy poprzez huczne otwarcie siedziby! Drzwi wejściowe do lokalu możesz ozdobić przy pomocy balonów lateksowych, które, z całą pewnością, wzbudzą dobre skojarzenia wśród Twoich potencjalnych klientów.
  • Imprezy plenerowe – A może posiadasz firmę z nieco dłuższym stażem i zależy Ci na jej skutecznej promocji? Balony lateksowe doskonale sprawdzą się podczas wszelkich imprez plenerowych, takich jak koncerty, pikniki, zloty, zjazdy, czy festyny. Jesteśmy przekonani, że wskazane przez nas produkty wzbudzą znacznie większe zainteresowanie, niż standardowe ulotki.

Podstawowe zalety balonów lateksowych

Jak widzisz balony lateksowe znajdują zastosowanie podczas mnóstwa różnych okazji. Warto jednak zaznaczyć, że to nie ich jedyna zaleta! Poniżej znajdziesz listę pozytywów płynących z inwestycji w balony lateksowe:

  • Różne kształty i rozmiary – Balony lateksowe produkowane przez naszą drukarnię wieloformatową charakteryzują się możliwością wyboru zarówno kształtu (klasyczny owal lub serce) oraz rozmiaru (od 25 do 90 centymetrów).
  • Szeroka gama kolorystyczna – Naszym klientom oferujemy również szeroką gamę kolorów, które dzielimy na następujące kategorie: pastel, metalik oraz crystal. W tym miejscu warto zaznaczyć, że na jednym balonie można zamieścić aż osiem różnych kolorów!
  • Szybki termin realizacji – Zawsze staramy się spełniać wszelkie oczekiwania naszych klientów. W zależności od stopnia zaawansowania zamówienia terminy realizacji przedstawiają się następująco: 1 kolor – 5/6 dni roboczych, 2 kolory – 6-7 dni roboczych, 3 kolory i więcej – 7-8 dni roboczych.

Balony lateksowe – Podsumowanie

Zastanawiasz się nad urządzeniem przyjęcia tematycznego? Chciałbyś uświetnić swoją imprezę okolicznościową? A może pragniesz nagłośnić istnienie produktu sprzedawanego przez Twoją firmę? Jeśli odpowiedziałeś „tak” przynajmniej raz, czym prędzej odwiedź zakładkę Kontakt na naszej stronie internetowej i skonsultuj swój pomysł z naszym specjalistą. Pomoże Ci on odpowiednio dobrać kolory projektu, by druk był możliwie jak najbardziej czytelny oraz doradzi, w jaki sposób można ulepszyć Twoją wizję. Jesteśmy przekonani, że efekt końcowy spełni Twoje najśmielsze oczekiwania!