15 marca, 2021

Grupa Luxpol – Sprawdzony producent materiałów POS

Jesteś przedsiębiorcą szukającym skutecznych metod reklamy swojej firmy? Nie chcesz inwestować większych budżetów w kampanie digitalowe? Chciałbyś spróbować czegoś zupełnie innego, niż do tej pory? Jeśli odpowiedziałeś „tak” przynajmniej jeden raz, to znaczy, że jesteś w odpowiednim miejscu! W tym artykule dowiesz się, czym są materiały POS i w jaki sposób można je podzielić. Jako producent materiałów POS wskażemy Ci także ich podstawowe zalety. Jeśli zatem jesteś zainteresowany wskazanym zagadnieniem, serdecznie zapraszamy Cię do lektury poniższego tekstu!

Czym są materiały POS? – Producent Grupa Luxpol

Zacznijmy jednak od początku, a więc od wyjaśnienia, czym właściwie są wskazane przez nas narzędzia. Otóż materiały POS to nic innego, jak szeroko rozumiane ekspozytory reklamowe, wykonane najczęściej z tektury. Ich główną funkcją jest, oczywiście, ekspozycja wyszczególnionych produktów określonego przedsiębiorstwa i przykuwanie uwagi potencjalnych klientów. Więcej informacji na ten temat znajdziesz na naszej stronie w zakładce Standy reklamowe POS. Jeśli zatem podejrzewasz, że wskazana forma reklamy mogłaby uatrakcyjnić Twoją kampanię wizerunkową, koniecznie odwiedź wskazaną zakładkę i zapoznaj się ze szczegółami naszej oferty.

Jakie materiały POS znajdują się w naszej ofercie?

Jako producent materiałów POS od lat skupiamy się na ciągłym poszerzaniu naszej oferty. Naszym głównym celem jest zaspokajanie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. To właśnie dlatego produkowane przez nas materiały POS przyjmują przeróżne formy i kształty, dopasowując się tym samym w gusta konsumentów. Obecnie nasza oferta przedstawia się następująco:

  • Meble kartonowe – Producent materiałów POS – produkowane z materiałów ekologicznych, sprzyjających naszej planecie. Wskazane przez nas produkty wyróżniają się nowoczesnym designem, niewątpliwą funkcjonalnością oraz możliwością całkowitego dostosowania ich do wymogów określonego przedsiębiorstwa. Meble kartonowe cechują się stuprocentową powierzchnią zadruku, a w ostatniej fazie realizacji projektu są laminowane, co niewątpliwie wpływa na ich długą żywotność. Produkty tego typu świetnie sprawdzą się na wszelkiego rodzaju eventach promocyjnych, a także na wydarzeniach sportowych.
  • Display półkowy – znany także jako display kartonowy. To zdecydowanie jeden z najpopularniejszych materiałów POS. I trudno się temu dziwić, wszak display półkowy jest narzędziem, które doskonale sprawdzi się podczas eksponowania promocyjnych produktów, na przykład, w drogeriach. Jako producent materiałów POS posiadamy w swojej ofercie aż sześć różnych rodzajów wskazanych produktów – zachęcamy do zapoznania się z nimi.
  • Ścianki kartonowe – wszechstronne materiały POS pełniące funkcję billboardów. Posiadamy w swojej ofercie ścianki proste, panoramiczne oraz ścianki z nogą. Wskazane narzędzia doskonale sprawdzą się podczas rozmaitych promocji i eventów, a ich podstawową funkcją jest informowanie potencjalnych klientów o określonym produkcie.
  • Postacie kartonowe – choć wydawać by się mogło, że wskazane materiały POS mają pozyskać uwagę wyłącznie dzieci, prawda wygląda zupełnie inaczej. Wszak wiele poważnych przedsiębiorstw posiada swoje własne „maskotki”, które stanowią element kampanii wizerunkowej firmy. Kartonowa postać jest zatem narzędziem, którego podstawowym zadaniem jest wzbudzanie pozytywnych skojarzeń.

Wskazane powyżej materiały POS to zaledwie przykłady spośród szerokiej gamy naszych produktów. Jeśli zatem jesteś zainteresowany naszą ofertą, serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Zalety materiałów POS – Producent materiałów POS

Nie ulega wątpliwości, że inwestycja w materiały POS niesie za sobą szereg zalet. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy krótką listę tych najważniejszych:

  • Dobry stosunek ceny do jakości – jako producent materiałów POS doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważny jest odpowiednio zagospodarowany budżet. To właśnie dlatego istotne jest, by inwestować mądrze. Decydując się na materiały POS płacisz tylko raz i zyskujesz reklamę na co najmniej kilka miesięcy!
  • Ekologia – Kupując materiały POS ograniczasz również produkcję odpadów. Wszak w dzisiejszych czasach oczywistym jest, że lepiej inwestować w produkty, które posłużą nam przez długi czas, niż w narzędzia jednorazowe.
  • Budowanie świadomości marki – dzięki inwestycji w materiały POS zyskujesz pewność, że Twoja firma zyska pozytywny wizerunek w oczach potencjalnych klientów. Sam pomyśl – przecież postać kartonowa budzi znacznie bardziej pozytywne emocje, niż kolejna ulotka, prawda?

Producent materiałów POS – Grupa Luxpol

Jesteśmy drukarnią wielkoformatową z ponad 25-letnim doświadczeniem. Posiadamy swoje własne studio graficzne, dzięki czemu jesteśmy w stanie odpowiedzieć na potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. Jeśli zatem jesteś zainteresowany współpracą z producentem materiałów POS, skontaktuj się z nami! Nasi specjaliści z całą  pewnością posłużą Ci pomocną radą na każdym etapie realizacji projektu.